آرايه ايده هاي هوشمند آسيا
همگرايي ايده هاي خلاق

  درباره ما:

شرکت آرايه ايده هاي هوشمند آسيا، در سال 1393 توسط تيمي از مديران شناخته شده عرصه فناوري اطلاعات و سيستمهاي هوشمند حمل و نقل که سابقه طولاني در طراحي و پياده سازي راهکارهاي پرداخت الکترونيک و مديريت هوشمند ناوگان حمل و نقل عمومي در تهران و چند شهر بزرگ کشور داشته اند، تأسيس گرديد. تجميع تجربه فني، اجرايي و مديريتي و در کنار دانش آکادميک اعضاي مؤسس و همکار در اين مجموعه امکان شکل گيري يک هسته يکپارچه فکري ـ اجرايي را فراهم آورده است.
رويکرد اين شرکت تحقيق و توسعه و اجرايي ساختن ايده هاي خلاق طرح شده و آزمون شده در جريان فرايند تحقيق و توسعه است. ساختار منعطف اين شرکت امکان انعقاد اتحادهاي استراتژيک با تيمها و شرکتهاي تخصصي همکار را فراهم اورده است و منجر به همافزايي قابل ملاحظه در تعريف و اجراي پروژه هاي جديد شده است.

طراحي و پياده سازي راهکارهاي پرداخت الکترونيک offline و online غير بانکي و بانکي به ويژه با تمرکز بر جمع آوري کرايه در حمل و نقل عمومي و نيز سيستمهاي خودکار اخذ عوارض الکترونيک براي ناوگان شخصي در کنار سيستمهاي يکپترچه مديريت هوشمند ناوگان (اتوبوس ـ تاکسي) از جمله محصولات و خدمات ارائه شده توسط اين شرکت مي باشد.
پياده سازي سامانه هاي فوق اين شرکت را بر آن داشت تا براي تضمين عملکرد هر چه بهتر سامانه هاي پياده سازي شده، يکپارچه سازي اين سامانه هاي در ساختارهاي مديريتي مشتريان را در دستور کار قرار دهد و طيف وسيعي از زيرسيستمهاي مديريت کسب کار شامل سيستم جامع مديريت مشتريان و سامانه جامع گزارشسازکنترل عملکرد سازماني را نيز طراحي نموده و به مشتريان خود در قالب پکيجهاي يکپارچه و يا مجزا ارائه نمايد.

  ارتباط با ما:

 
 
نشاني : تهران،بالاتر از میدان ونک،خیابان نگار،پلاک16،طبقه پنجم،واحد هشت
تلفن: 88677586 9821+
نمابر: 88677301 9821+
پست الکترونيک: info@arayehco.com

  خدمات:

 
 

• عرضه کننده راهکارهاي يکپارچه مديريت هوشمند سامانه هاي حمل و نقل (ITS)

• طراح و مجري سامانه هاي يکپارچه پرداخت الکترونيک online و offline

• طراح و توسعه دهنده سامانه هاي سخت افزاري، نرم افزاري و زيرساختهاي مخابراتي مشتريان سازماني Enterprise ICT Solutions

• طراح و مجري سامانه هاي هوشمند مديريت کسب و کار Business Intelligence Solutions